Teknoloji

‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ Gaziantep’te gerçekleşecek

Türk Telekom’un desteğiyle ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ 19 Ocak’ta Gaziantep’te gerçekleşecek.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’, teknoloji üreticileri ve kullanıcılarını bir araya getirerek Anadolu’da ‘Dijital Türkiye’ için ekonomik farkındalık yaratmayı hedefliyor. Etkinlik kapsamında katılımcılar Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’nde bir meydana gelecek.

Bölgeler arasındaki farklılıkları en aza indirmeyi, üreticileri geleceğe hazırlamayı ve sektöre katkı sağlamayı amaçlayan etkinliğin ilk bölümünde “Dijital Dönüşüm Bugün Başlamadı, Yarın da Bitmeyecek” başlıklı bir oturum düzenlenecek. start-up ve girişimcilik kültürünün geliştirilmesi. Sonrasında gerçekleştirilecek olan ‘İş Dünyası Liderlerinden Teknoloji Dönüşüm Deneyimleri’ başlıklı panelde bölge ekonomisinin önde gelen markaları başarı öykülerini katılımcılarla paylaşacak.

Toplantının ikinci bölümünde ‘Akıllı Ulaşım ve Üretim’, ‘IoT & Dijital Dönüşüm’, ‘Siber Güvenlik’ başlıkları altında 5 oturumda daha ‘Kurumsal Ekosistem Tartışmaları’ başlığı altında şirket içi toplantılar yapıldı. ‘, ‘Bulut Bilişim ve Dijital İş Uygulamaları’ ve ‘Yapay Zeka’. yapmak.

Yerli, milli, verimli ve sürdürülebilir bir departman oluşturma misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Bilişim Medya Yayın Kümesi tarafından hayata geçirilen ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ Çanakkale, Konya ve Samsun’un ardından Gaziantep’te de düzenleniyor. Türk Telekom desteği

haber-hafik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu