Ekonomi

Hong Kong’un HashKey’i işlem çiftlerine Uniswap’i ekledi

Hong Kong merkezli sanal varlık borsası HashKey, yalnızca profesyonel yatırımcılara yönelik yeni bir ticaret çifti olan UNI/USD’nin eklendiğini duyurdu. Bu hamle, firmanın Hong Kong’un önde gelen bir kripto para birimi merkezi olma hedefini desteklemeye yönelik devam eden çabalarının bir parçası.

Duyuru Pazartesi günü yapıldı ve süreçlerin başlangıcı 9 Kasım 2023 Perşembe 16:00 (UTC+8) olarak belirlendi. UNI/USD çifti için para yatırma ve çekme olanakları halihazırda faaliyettedir. Bu son ekleme HashKey’in Bitcoin, Ethereum, USDT ve ÇığMevcut tekliflerini USD çiftlerini içerecek şekilde genişletiyor.

Duyurudan sonra Uniswap Fiyatı üzerinde gözle görülür bir etki oluştu. Kripto para birimi %7 oranında değer kazandı ve 5.108 $ gibi yüksek bir seviyeye ulaştıktan sonra mevcut işlem fiyatı olan 5,04 $’a yerleşti.

Uniswap’in (UNI) HashKey’in süreç çiftlerine dahil edilmesi, hizmetlerini genişletmeye ve kripto para piyasasındaki profesyonel yatırımcıların gelişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam ederken operasyonlarında önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu